SON DAKİKA

Manisa Net Haber

BEKLENEN O YATIRIM BAŞLIYOR

BEKLENEN O YATIRIM BAŞLIYOR
Bu haber 22 Ocak 2018 - 11:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Demirci’de geçtiğimiz ay ihalesi yapılan yatırımda çalışmalar başlıyor

6 Aralık 2017 tarihinde Ankara Adalet Bakanlığında ihalesi yapılan Demirci yeni cezaevinin yapım ihalesini kazanan Ada İnşaat firması yetkilileri Demirci’ye gelerek Belediye Başkanı Selami Selçuk’u makamında ziyaret etti.

Ada İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Sezen ve beraberindeki heyet Belediye Başkanı Selami Selçuk’u makamında ziyaretinde, yapılacak olan inşaat çalışması ve şantiye alanı ile ilgili görüş alış verişinde bulundular. Firma yetkili sezen en kısa sürede inşaata başlamak için şantiye kurulumuna başlanacağı ve hava şartlarına göre ihalede belirtilen süre içerisinde Demirci cezaevi inşaatını tamamlayacaklarını söyledi.

Belediye Başkanı Selami Selçuk’ta” Firma yetkililerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Demircimizde büyük bir yatırım daha başlıyor.Belediyemiz olarak fen işleri ekiplerimiz başta olmak üzere ve tüm birimlerimiz ile yapılacak olan çalışmalarda gerekli desteği veriyoruz. Cezaevi yatırımın tamamlanması ile birlikte ilçemize ekonomik manada büyük bir katkı olacaktır” dedi.

Belediye Fen İşleri ekiplerinin de yer aldığı görüşmede inşaat alanındaki inşaat planları üzerinde teknik detaylarda incelendi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA