SON DAKİKA

Manisa Net Haber

HAYIRLI OLSUN DEMİRCİ, BİR YATIRIM DAHA BAŞLIYOR

HAYIRLI OLSUN DEMİRCİ, BİR YATIRIM DAHA BAŞLIYOR
Bu haber 02 Şubat 2018 - 17:04 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yatırımlar Şehri Demirci’de hem hükümet hem de belediye yatırımları hızla devam ederken, önümüzdeki aylarda bir büyük yatırım daha başlıyor.

İlçemiz İmam Hatip Lisesine yeni bir okul binası kazandırmak amacıyla başlatılan çalışmalar da mutlu sona gelindi.

İlçemiz İmam Hatip Lisesine tam donanımlı  yeni bir okul binası yapımı için Manisa Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı tarafından ihaleye çıkıldı. 24 derslikli ve 5 katlı olarak yapılacak olan okul binasının yanı sıra, 300 öğrenci kapasiteli 6 katlı yurt binası da yapılacak. Okul alanına ayrıca tam donanımlı tek katlı bir spor salonu da inşa edilecek.

Demirci İmam Hatip Lisesi okul ve yurt binası ihalesi 23 Şubat 2018 Cuma günü saat 09:30’da Manisa Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığında yapılacak.

Belediye Başkanı Selami Selçuk yaptığı açıklamada “ Yaklaşık 3 yıldır takip ettiğimiz ve olması için çaba gösterdiğimiz bir projeydi.  Demirci İmam Hatip Lisesi köklü bir mazisi olan eğitim kurumlarımızdan. İmam Hatip Lisemize daha güzel bir bina kazandırmak amacıyla başlattığımız çalışmalarda bugün ihale sürecine gelindi. 24 derslikli okul binası, 300 öğrenci kapasiteli yurdu ve spor salonu ile muhteşem bir yatırım yapılacak. Yaklaşık 20 Milyon ( Trilyon ) değerinde olan bu yatırımın ihalenin yapılmasının ardından 600 günde tamamlanması hedefleniyor. Demircimize yeni yatırımlar kazandırmaya devam ediyor, İlçemiz için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi günlük değil, Demirci’nin geleceğine hizmet verecek yatırımlar kazandırıyoruz ” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA