SON DAKİKA

Manisa Net Haber

Mini Onarım Hizmetleri

Mini Onarım Hizmetleri
Bu haber 19 Şubat 2019 - 12:58 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Mini Onarım Hizmeti

 

Firmamızın motorlu taşıtlarda oluşan küçük hasarların tamiri ve bakımının teknolojik yenilikler kullanılarak yapılmasını sağlamaktadır. mini onarım hizmetleri çerçevesinde sağlanan hizmetler sadece motorlu araçların dış kısımlarımda değil iç kısımlarda da meydana gelebilen arıza veya tahrip durumlarında da firma desteği olarak kullanıcının yanında yer almaktayız.

 

Pratik Çözüm Sunumları

 

Birçok sebebe bağlı olarak meydana gelebilecek kaza veya doğa olaylarının oluşturduğu olumsuz durumlar firmamızın uzman kadrolarıyla hasar tespiti ve analizi yapılarak kısa zamanda doğru müdahalelerle müşteri mağduriyetini giderir. Teknik açıdan her türlü imkana sahip olan firmamız deneyimli kadroların çözüm odaklı çalışmaları sayesinde müşteriye zamandan ve maddi açıdan kolaylık sağlamaktadır. Kalite ve güven firmamızın en temel ilkesidir. Bu bağlamda müşteriye sunulan hizmetler olarak;

 

Lokal boya atma

Boya koruma

Boyasız göçük düzeltme işlemi

Plastik akşamların tamiri

Vakumlu göçük düzeltme işlemi

 

Detaylı araç içi temizliği firmamız tarafından müşterilere verilmektedir. mini onarım olarak çok sayıda işlem alanı bulunmaktadır. Müşterilerimizin doğa olayları esnasında dolu yağışlarına maruz kalması kaportada mini göçükler oluşturur. Firmamız uzman ekiplerin mini onarım teknikleriyle aracın kaportasını orijinal haline getirmektedir. Değişik yöntemlerin uygulandığı mini onarım titizlik ile zarar vermeden yapılır. Deneyimli ekiplerin hasar onarımı için yaptığı çalışmalar müşteri memnuniyetine yansımaktadır.

 

Hizmet Verilen Alanlar

 

Araçların dış temizliği kadar iç temizliği de önemlidir. Firma olarak detaylı bir temizlik için araç içi döşemelerde oluşan lekelerin giderilmesi konusunda müşterinin kaygılarını gidermekteyiz. Araç içi temizliği olarak koltuklarda ve döşemelerde oluşan pis koku ve bakterilerin giderilmesi firmamızın kaliteli sunumuyla gerçekleşmektedir. Bu kalite ve deneyimi sunarken;

 

Torpido içi

Tavan döşeme

Taban temizliği

Diğer döşemeler

Stepne haznesi

 

Bagaj içi olarak yapılan temizleme hizmetleri dezenfekte yapılarak iç detay temizliği yapılmış olur. Araç kullanıcıları açısında önemli olan iç detay temizleme sağlık açısında da iyi bir uygulamadır.

 

Hizmet Öncelikleri

 

Araç sahiplerini yeterli deneyim ve hızlı çözümlerle avantaj sağlayan firmamız kaliteden ödün vermeden müşteriyi memnun etmektedir. İlke edindiği kusursuz hizmet sayesinde güvenilir firma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Çalışma prensibi olarak iş ahlakına bağlı kalmak firmamızın misyonudur. Bu anlayışla firmamız hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA