SON DAKİKA

Manisa Net Haber

YAPILMAYACAK DENİLEN YATIRIMDA, BİNALAR YÜKSELİYOR

YAPILMAYACAK DENİLEN YATIRIMDA, BİNALAR YÜKSELİYOR
Bu haber 23 Mart 2018 - 17:50 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Demirci’de hemen hemen her yatırım haberinde felaket tellallığı yapanlar için Cezaevi yatırımının start aldığı bu güzel haberi iftihar ile sunuyoruz.

Daha önce Demirci’ye yeni yapılan Devlet Hastanesi yatırımı hakkında dedikodu çıkan Demirci sosyetesi bugünde cezaevi yatırımı için de yapılmayacak veya yapılması iptal edilmiş gibi sözler kamuoyu gündemini meşgul ediyordu.

Demirci Belediye Başkanı Selami Selçuk ve Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Acar, şantiye alanına giderek cezaevi inşaatı alanında inceleme yaptılar, şantiye şefinden çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

Ak Parti İlçe Başkanı Mehmet Acar “ Demirci açık cezaevi inşaatı başladı. İnşallah hava şartları müsaade ettiği süre içerisinde inşaat tamamlanarak hizmete sunulacak. Emeğe geçenlere çok teşekkür ediyorum” dedi.

Belediye Başkanı Selami Selçuk ise “ Demirci’de her alan yatırımlar devam ediyor. Hükümet ve belediye yatırımlarımız son sürat yapılıyor. Cezaevi inşaatı ile ilgili uzun zamandan bu yana çalışmalar vardı. Biz vatandaşlarımıza söz verdik ve yapılacağını söyledik. Her zaman olduğu gibi olumsuz konuşmayı maharet zannedenler yine olumsuz konuştuklar. Türkçe olarak derdimizi anlatamadık, beli bu ingilizce başlık anlamalarına yardımcı olur. Göründüğü gibi cezaevi yatırımı başladı ve hızla devam ediyor. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz “dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA